merhaba Blog - Nilüfer İlaçlama
Nilüfer/ Bursa
7/24 Servis
Teklif Formu
Nilüfer/ Bursa
7/24 Servis

Blog Posts

01 Eyl
Posted by:   Admin

Temel Kural ve Önceliklerimiz

İLAÇLAMA İŞLEMLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKLİ OLAN İŞLEMLER İlaçlamaya haşaratın yayıldığı kaynaktan başlanmalıdır. İlaçlama zamanı, mücadele edilecek haşerenin faaliyet durumu ve çevre şartları göz önüne alınarak tespit edilmelidir. İlaçlama kapalı alanlarda yapılacak ise, ilacın etki durumuna göre gerekli tedbirler alınmalıdır. İlaçlama yapılacak alandaki uygulamalarda, değişik formülasyon ve etkili doz uygulanarak direnç kazandırılmamalıdır. Ev zararlıları ile mücadelede, […]

30 Tem
Posted by:   Admin

Fümigasyon

Fümigasyon, tarımsal gıda ürünlerindeki zararlı böcek, haşere ve organizmaların çeşitli gazlarla yok edilmesi işlemidir. Depo, silo, antrepo, konteynır ve ambar gibi gıdalar ve ürünlerin depolandığı, taşındığı alanlarda uygulanan uluslararası standardı olan bir işlemler zinciridir.

30 Tem
Posted by:   Admin

Bursa Peyzaj Mimarlığı

100 % Müşteri Memnuniyetini esas alarak sürdürdüğümüz tüm faaliyetlerde nitelikli personel seçerek çalışmaya önem veriyoruz. Peyzaj Mimarı ve Ziraat Mühendislerimizin iş takibi ile bahçelerde sağlıklı görünüm adına süreklilik sağlamaktayız.

30 Tem
Posted by:   Admin

Haşere İlaçlama

Eğitimli profesyoneller ile yapılan eksiksiz keşifler başarılı bir “entegre haşere kontrolü” programının ilk anahtarıdır. Çünkü her sektör birbirinden farklı çevresel, fiziksel koşullara sahiptir.

30 Tem
Posted by:   Admin

Nilüfer İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Nilüfer İlaçlama olarak Firmamız, zararlılarla mücadele konusunda, halk sağlığı alanında, haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkındaki yönetmelik gereği, sertifikalı sorumlu müdür sorumluluğunda hizmet vermekteyiz.

Hemen Ara
Whatsapp