HAŞERE İLAÇLAMA SERVİSİ

Eve Giren Haşere Türleri

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit
Hamam böceği, kalorifer böceği akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma
Lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi mite, tatarcık, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği
Haşere ve fare problemleri birçok alanda yaşanabildiği gibi maalesef evlerimizde de sıklıkla yaşanmaktadır. Aldığımız şikâyetleri ve tecrübelerimizi aktaracak olursak yaşam alanlarımıza ulaşan böcek yâda kemirgen (fare) zararlıları evlerimize besin ve konaklama amaçlı gelmektedir. Bu zararlı canlılar evlerimize yuvalandıktan sonra üreme evresine geçerek popülasyonlara sebeb olur ve baş edilemeyecek durumlara yol açarlar. Evlerimizin sağlıklı ortamlar olması ailemiz, evcil hayvanlarımız ve eşyalarımız açısından oldukça önemlidir.

Haşere ve farelerin evlerimizde yer alarak gezinmeleri daima ailemizi, evcil hayvanlarımızı ve eşyalarımızı tehlike altına almaktadır. Çünkü böcek ve fareler çok sayıda mikrop taşıyarak çeşitli sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olan canlılardır. Evlerimizi bu zararlı canlılardan her zaman korumanın en etkili ve güvenli yolu NİLÜFER İLAÇLAMA firmamız tarafından sağlanan ev ilaçlama uygulamaları ile mümkün olmaktadır. Ev ilaçlaması evlerinizi bu zararlı canlı türlerinden koruyabilecek en faydalı yöntemdir.

Eğitimli profesyoneller ile yapılan eksiksiz keşifler başarılı bir “entegre haşere kontrolü” programının ilk anahtarıdır. Çünkü her sektör birbirinden farklı çevresel, fiziksel koşullara sahiptir. Uygulanan işlemler ve riskleri de birbirinden farklıdır. İşte bu aşamada Nilüfer İlaçlama olarak her sektör için profesyonel çözümler sunarak işinize özel yaklaşım tarzı geliştiririz.

Böceksiz bir ev istiyorsanız tercihiniz Nilüfer İlaçlama firmasından yana olmalıdır. Bilindiği gibi böcekler içerisinde taşıdığı mikroplar sayesinde insan sağlığı açısından tehlike oluşturmaktadır. Ancak evde yapılan kendi başınıza yaptığınız ilaçlamalar ile bu tür böceklerden kalıcı olarak kurtulmak imkansızdır. Bu konuda böcek ilaçlama firmalarından destek almanız gerekmektedir. Böcekler insan yaşam alanında yaşayarak, orada bulunan yiyeceklerin üzerine gezer ve mikropları ile insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırmaktadır.

Kemirgenler ve böcekler çok hızlı üreyen ve yumurta yapan canlılar arasındadır. Bu tür böceklerin görüldüğü anda mekana müdahale yapılması gerekir. Müdahale edilmediği durumda böcekler kısa sürede ortama yayılacak ve başa çıkılması daha zor bir hale gelecektir.